مواد اولیه

UPVC ترکیب اولیه و ماده اصلی سازنده انواع پروفیلهای مورد مصرف در ساخت درب و پنجره می باشد.
کنترل کیفی

مواد اولیه

UPVC ترکیب اولیه و ماده اصلی سازنده انواع پروفیلهای مورد مصرف در ساخت درب و پنچره می باشد. UPVC مخفف عبارت Unplasticized Polyvinyl Chloride بوده که عمده این ترکیب را Polyvinyl Chloride و یا به اصطلاح پودر PVC تشکیل می دهد. این ترکیب پلیمری یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی ۵۷٪ نمک و ۴۳٪ گاز و نفت خام می باشد. به منظور استحصال خواص مطلوب و ایجاد مزیت های لازم در پروفیلهای UPVC علاوه بر پودر PVC مواد افزوردنی دیگری نیز با آن ترکیب میگردد.
کنترل کیفی

افزودنی‌های مواد اولیه

این افزودنی‌ها عبارتند از : Impact Modifier : جهت افزایش مقاومت پروفیل در برابر ضربات و عدم شکنندگی تا حدود استاندارد مجاز Filler : جهت افزایش خواص مکانیکی Heat Stabilizers: جهت افزایش مقاومت حرارتی محصول در پروسه تولید Processing Aids: کمک فرآیندها به منظور روان سازی پروسه تولید Lubricants: جهت ایجاد سطحی صیقلی و شفاف در پروفیلهای UPVC Pigment: رنگ دانه ها که بصورت جزئی و در جهت ایجاد رنگ دلخواه در پروفیلهای UPVC مورد استفاده قرار میگیرد. Titanium Dioxide : جهت مقاومت پروفیلهای UPVC ( بخصوص پروفیلهای سفید رنگ) در برابر تغییر رنگ در اثر تابش اشعه UV خورشید.
کنترل کیفی

برندهای مواد اولیه

گروه کارخانجات وین‌تک با توجه به عقد قراردهادهای بین المللی با شرکتها و پتروشیمی های تولید کننده این مواد و به صورت متمرکز و در جهت محافظت از مرغوبیت کیفیت تمامی محصولات تولیدی در تمام کارخانجات وین‌تک این مواد از بهترین برندها و معتبرترین تأمین کنندگان تهیه می نماید که برخی از آنها به شرح ذیل می باشند : Sachtleben Chemie Gmbh/Germany/Titanium Dioxide Kronos Titan Gmbh/Germany/Titanium Dioxide Chemson Polymer/Austria/Stabilizers Omya Group/Switzerland/Caco3 Dow Group_ Rohm & Hass / Acrylic Impact Modifier/USA LG Chem/Acrylic Impact Modifier/South Korea