درباره وین‌تک

وین‌تک بزرگترین تولید کننده پروفیل‌های درب و پنجره یو پی وی سی
درباره ما

درباره ما

کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه ، آلمان ، روسیه ، اکراین، آذربایجان ، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهایADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشندکه تاریخچه تاسیس آن به سال ۱۹۵۶ میلادی برمی گردد که با تولید لاستیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است، فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سالها توسط خانواده ساک تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه ساله در حال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیلهای UPVC مورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا،آسیا و آفریقا و ۸ کشور دارای کارخانه های متعدد تولیدی در زمینه های تولید انواع درب های داخلی ساختمان با متریال کامپوزیت (WOOD PVC) ، پوشش های سالن های بزرگ صنعتی از جنس UPVC، چندین کارخانه تولید سیمان و لوله هایPVC و قالب های بتنی مدولار و کارخانه تولید انواع یراق آلات مورد نیاز در صنعت درب و پنجره UPVC بوده و نیز بصورت گسترده در زمینه های تولید انبوه مسکن و شرکتهای ساختمانی ، تولید انرژی از طریق تاسیس نیروگاهای آبی و بادی و شرکت های معدنی و فرآورده های معدنی فعالیت داشته و در راستای اداره این مجموعه ها چندین هزار پرسنل و مدیران اداری و تولیدی مشغول به فعالیت می باشند. گروه شرکت های ADO با تاسیس دفاتر تجاری و نمایندگی ها و انبار های زیر مجموعه های خود در بیش از ۵۴ کشور همواره در حال توسعه بازارهای هدف و صادرات محصولات خود بوده وشرکتADOPEN ترکیه نیز یکی از شرکت های زیر مجموعه ADO GROUP می باشد که مطابق آخرین بررسی و اعلام نتایج اتاق بازرگانی استانبول ترکیه ما بین ۲۸۰ شرکت برتر کشور ترکیه قرار گرفته است.
درباره محصولات

پروفیل های UPVC

پروفیلهای تولید شده در گروه کارخانجات WINTECH شامل پروفیلهای UPVC تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور ایران می باشد و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد. پروفیلهای تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران وکشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیلها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است. مصرف پروفیلهای UPVC تولید شده در کارخانه ایران جهت پروژه های ساختمانی موجود در این کشور بهینه تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد داشت.
10 رنگبندی محصول
4 سری پنجره‌های UPVC
۱۰۰۰+ مشتریان ما
54 نمایندگی فروش
تاریخچه ما

تاریخچه ما

 • تاریخچه گروه بین‌المللی ADO

  مسیر پر فراز و نشیب گروه صنعتی ADO با فعالیت‌های خانواده ساک در سال ۱۹۵۶ و با تولید قطعات پلاستیکی در شهر آنتالیای ترکیه شروع شد و هم اکنون پس از گذشت قریب به هفتاد سال در قلة افتخارات قابل دسترس برای یک مجموعه صنعتی ایستاده است. کسب و کارهای تجاری این خانواده، که نمونه بی‌نظیری از خلاقیت اقتصادی و ابتکار تجاری در کشور ترکیه است، امروزه توسط آقای مصطفی ساک اداره می‌شود. مسیر پیشرفت هولدینگ آدو با پلاستیک چاغلار و در سال ۱۹۸۶ آغاز شده و این بخش به عنوان اولین فعالیت تجاری این مجموعه شناخته می‌شود. در سال ۱۹۹۷ و در شهر آنتالیای ترکیه به روز ترین کارخانه تولید پروفیل‌های پلیمری صنعت درب و پنجره‌های دوجداره UPVC با نام ADOPEN احداث گردید. از آن زمان تا کنون عرضة محصولات با کیفیت در حوزه ساختمان، معدن و انرژی به عنوان شاخص‌ترین فعالیت هولدینگ آدو به شمار می‌رود که در این بین تولید پروفیل‌های UPVC بارزترین محصول این مجموعه تلقی می‌شود.
 • تاریخچه گروه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین

  هم‌جواری کشورهای ترکیه و ایران و همچنین اهمیت بهینه سازی مصرف انرژی در کنار استراتژی فروش و گسترش بازارهای جهانی سبب گردید تا پروفیل‌های UPVC تولید شده توسط این مجموعه پس از مدت کوتاهی و از سال ۱۳۷۹ وارد کشور ایران شده با به عنوان محصولی نوین به بازار مصالح ساختمانی کشور ورود نمایند. شرکت آدوپن پلاستیک پرشین نیز در آن زمان به عنوان شرکت اصلی وارد کننده و در ادامه تولیدکنندة این محصول فعالیت خود را آغاز نمود و از آن تاریخ همگام با مجموعة بین‌المللی ADO قدم در راهی گذاشت که جز پیشرفت روز افزون توأم با رضایت مصرف کنندگان نهایی از دریافت محصولی با کیفیت جهانی و کارآمد، افقی برای آن متصور نبود. محصولی که با برند تجاری Wintech، در حال حاضر یکی از خوشنام‌ترین و معتبرترین برندها در حوزة صنعت ساختمان کشور به شمار می‌آید و عناوین کسب شده در بخش¬های مختلف استانی و ملی به خوبی مؤید سزاوار بودن این برند برای برخورداری از چنین اعتباری است.
 • احداث کارخانه وین‌تک در ایران

  مدیران گروه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین در سال ۱۳۸۹ و پس از استقبال فوق العاده بازار ساختمان کشور از محصولات وین‌تک، اقدام به دایر نمودن کارخانة تولید پروفیل‌های UPVC با همین برند در ایران نمودند و کارخانه وین تک در سال ۱۳۹۰ و با استقرار ۱۰ خط اکسترودر و در زمینی به مساحت حدود ۵۰.۰۰۰ متر مربع در ایران و در شهر تبریز به بهره‌برداری رسید. در خلال سال‌های سال فعالیت مستمر، تولید پروفیل‌های این مجموعه صنعتی به برند Wintech محدود نگردید و برندهای پلاس‌پن و پلاس‌تک نیز با رویکردی متفاوت از وین‌تک جهت تأمین هر چه بیشتر نیازهای بخش ساختمان کشور و با سطوح مقاطع متفاوت و کاربردی منحصر به فرد توسط این مجموعه به بازار مصرف عرضه گردیده است.
 • طرح‌های توسعه مجموعه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین

  طی سال‌های گذشته مدیران گروه کارخانجات و شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین همواره با در نظر گرفتن ظرفیت‌های بالای مجموعه و با رصد دقیق و مستمر بازار ساختمان، سعی در افزایش تنوع سبد کالای ارائه شده داشته‌اند و علاوه بر تولید محصولات متنوع در بخش پروفیل های UPVC، در جهت تولید محصولات نوین ساختمانی، اقدام به تأسیس کارخانه‌های تولید درب‌های داخلی ساختمان با برند Doortech و پنل‌های MDF های‌گلاس با برند Alki ، نمودند. سیاست مدیران این مجموعه همواره در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و عرضة محصولات متنوع و مدرن به بازار ساختمان کشور با در نظر گرفتن کیفیتی قابل رقابت با محصولات اروپایی و قیمتی مقرون به صرفه بوده است.
 • معرفی کارخانه وین‌تک

  کارخانه وین‌تک اولین و بزرگترین عضو از خانواده گروه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین می‌باشد. در حال حاضر این کارخانه با استقرار ۲۴ خط اسکترودر از برند Krauss Maffei آلمان در کنار سایر تجهیزات به روز اروپایی، بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانة تولید پروفیل‌های UPVC در کشور ایران قلمداد می‌گردد. علاوه بر تولید پروفیل های UPVC با نشان تجاری وین‌تک، جهت پاسخگویی به نیاز بازارهای رقابتی و تولید محصولات مقرون به صرفه، در پروژه های انبوه سازی، این مجموعه اقدام به تولید پروفیل های دیگری در قالب برندهای Plaspen و Plustech و با کیفیتی قابل قبول و رقابتی نمود به طوری که طبق آخرین اطلاعات بدست آمده از میزان پروفیل های عرضه شده در بازار ساختمان کشور، می توان ادعا نمود در حال حاضر این مجموعه بیشترین سهم بازار فروش پروفیل‌های UPVC در ایران را به خود اختصاص داده است.
لوگوها

برندهای آدو