سوالات متداول

وین‌تک

سوالات متداول

پنجره وین تک را از کجا تهیه کنیم؟

در حال حاضر بسیاری از افراد با در اختیار داشتن پروفیل های وین تک خود را نماینده وین تک معرفی می نمایند و در برخی موارد شاهد ساخت غیر استاندارد درب و پنجره های دو و سه جداره در این کارگاه ها هستیم. به منظور اطمینان از کیفیت پنجره های خود حتما با نمایندگان رسمی وین تک که اسامی آنها در سایت موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

قیمت پنجره های وین تک بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت پنجره وابسته به مولفه های بسیاری از جمله پروفیل مصرفی، شیشه، یراق آلات و نصب توسط افراد مجرب می باشد. حال با توجه به تمامی موارد یاد شده قیمت نهایی پنجره متفاوت می باشد. این مهم در صورتی است که از موارد فوق قیمت پروفیل مصرفی مورد استفاده در ساخت درب و پنجره برای تمامی نمایندگان رسمی وین تک یکسان می باشد و تفاوت در قیمت نهایی به سایر عوامل فوق الذکر بستگی مستقیم دارد.

عمر پنجره های وین تک چقدر است ؟

عمر مفید پنجره های وین تک به طور معمول برابر با عمر ساختمان می باشد و نیاز به تعویض ندارد.

کیفیت محصولات وین تک چگونه است ؟

در مجموعه صنعتی وین تک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده گردیده و با اتکا به دانش فنی و مهارت نیروهای کارآزموده و متخصص خود و استفاده از بهترین تجهیزات و ماشین آلات توانسته است پروفیلهای upvc استاندارد و با کیفیت مورد نیاز بازار های مصرف را تولید و عرضه نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات وین تک به چه صورت است؟

تمامی پنجره های ساخته شده با پروفیل سفید وین تک دارای بیمه نامه 10 ساله تضمین کیفیت بیمه ایران می باشند و تمامی پنجره های ساخته شده توسط نمایندگان رسمی با پروفیل های وین تک دارای خدمات پس از فروش می باشد.