پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره و صنایع وابسته شیراز

پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره و صنایع وابسته شیراز

وین تک با حضور در پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره و صنایع وابسته شیراز ؛ آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداد.
به گزارش روابط عمومی وین تک ، نهمین نمایشگاه بین‌المللی انبوه‌سازان، املاک و مستغلات، هفتمین نمایشگاه تخصصی مصالح، تجهیزات و فناوری‌های ساختمان ، پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه تخصصی آسانسور، بالابر و پله برقی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار شد .
نمایشگاه صنعت ساختمان با هدف ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط و شناسایی شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های تخصصی صنعت ساختمان برپا شد که در همین راستا نماینده رسمی و دارای گواهینامه +A  شرکت آدوپن پلاستیک پرشین با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره ، به عرضه جدیدترین محصولات وین تک به مخاطبان در این نمایشگاه پرداخت .
۱۲۷ شرکت از سراسر نقاط کشور و از استان های تهران، خراسان رضوی، مازندران، یزد، بوشهر، البرز، همدان، مرکزی، اصفهان، کرمان و فارس در این نمایشگاه حضورداشتند که به ارائه انواع آسانسور، پله برقی، درب و پنجره ، یراق آلات ، پروفیل، فرآورده های بتنی، سقف کاذب و سبک، مصالح نوین، سازه های فلزی، عایق های رطوبتی، سیستمهای امنیتی و بیمه های ساختمانی پرداختند .
این نمایشگاه از ۳۰ آذر تا ۳ دی‌ از ساعت ۱۶ تا ۲۱  درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شهرک گلستان شیراز برگزار شد .

نظرات

نظرات