وین تک موفق به دریافت گواهینامه رال آلمان شد

وین تک موفق به دریافت گواهینامه رال آلمان شد

به گزارش روابط عمومی وین تک، موسسه RAL یکی از مطرح ترین، شایسته ترین و شناخته شده ترین موسسات کیفیتی در دنیاست، که با هدف بررسی شرایط فنی و کیفی و نظارت بر روند تولید بسیاری از محصولات صنعتی تاسیس گردیده است. یکی از گواهینامه هایی که تولیدکنندگان پروفیلهای یو.پی.وی.سی می توانند دریافت کنند، نشان کیفیت رال است که برای سیستمهای پروفیل پنجره به شرکت هایی ارائه می شود که مطابق مقررات »GKFP« فعالیت کرده و از لحاظ استحکام و کیفیت در محدوده استاندارد RAL GZ-716 باشند.

شرکت وین تک در سایه درایت و آگاهی مدیرعاملی توانمند و به مدد روحیه کار گروهی پرسنل و همکاری آنها با یکدیگر، با فراهم آوردن تمهیدات لازم، زمینه را برای انجام اقدامات مورد نیاز جهت پیاده سازی و استقرار الزامات RAL GZ-716 فراهم آورد که یکی از مهمترین استانداردهای تضمین کننده کیفیت پروفیلهای تولیدی در سطح دنیاست.

در ابتدا نمونه برداری از محصولات تولیدی شرکت وین تک انجام شد و جهت آزمون به موسسه SKZ که یکی از بزرگترین موسسات تحقیقاتی و آزمایشگاهی و ممیزی کیفیت در دنیاست و در آلمان واقع است، ارسال گردید. همزمان با انجام آزمونها مطابق استاندارد RAL GZ-716 ، کارشناس فنی و ممیز SKZ با حضور در محل شرکت وین تک از مرحله ورود مواد اولیه به شرکت، میکسر، فرایند تولید، کنترل کیفی حین تولید، آزمایشگاه، بسته بندی، انبار و هر آنچه که بر کیفیت محصول تولیدی می تواند موثر واقع شود بازدید کرده و بازرسی به عمل آورد. آزمون ها در آزمایشگاه موسسه SKZ با هدف بررسی خصوصیات مواد اولیه و همچنین محصول تولیدی (پروفیلهای یو.پی.وی.سی) انجام گردید که گواهینامه های صادره از SKZ بیانگر این است که کلیه آزمونها محدوده های تعریف شده در استاندارد RAL GZ-716 پوشش داده اند. و به این ترتیب وین تک موفق به کسب نشان کیفیت رال از موسسه بین المللی رال آلمان گردید که مؤید کیفیت بالای محصولات تولیدی وین تک می باشد. همچنین لازم به ذکر است که یکی از اهداف شرکت وین تک اخذ نشان کیفیت رال برای پروفیلهای لمینیت شده تولیدی شرکت می باشد که در حال پیاده سازی الزامات استاندارد RAL GZ-716 آلمان برای این محصولات می باشد.

آنچنان که پیشرفت های روزافزون مجموعه وین تک نشان داده است، این مجموعه با عزمی راسخ در راستای اعتلای کیفیت محصولات تولیدی وین تک در حال گام برداشتن است و بدون تردید در آینده نیز شاهد موفقیت های چشمگیر این مجموعه تولیدی موفق کشورمان خواهیم بود.

نظرات

نظرات