وین تک صادر کننده نمونه استانی

وین تک صادر کننده نمونه استانی

چهارشنبه مورخه ۱۳۹۳/۰۸/۰۷ سالن همایش سازمان توسعه تجارت واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به میزبانی سازمان توسعه تجارت پذیرای صاحبان صنایع کوچک و متوسط نمونه صادراتی کشور بود. این همایش با حضور معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز جمعی از مسئولان حوزه صادرات و فعالان صنایع برگزار شد. در ادامه این همایش پس از سخنرانی معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت و ریاست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، جناب آقای دکتر محمد علی ابریشمی، و همچنین آقای ولی اله افخمی، ریاست محترم سازمان توسعه تجارت، نکته نظرات مهم جهت ایجاد امکانات لازمه در راستای حمایت از واحدهای صنعتی کوچک و متوسط برای صادرات و ارزآوری بیشتر ارائه گردید و پس از سخنرانی ریاست محترم صندوق ضمانت صادرات ایران، جناب آقای دکتر طاهر شه حامد، پیرامون موانع و مشکلات پیش روی صادرات غیرنفتی و امکان حمایت واحدهای صنعتی صادراتی از طریق این صندوق، جمعی از واحدهای صادرکننده نمونه مورد تقدیر قرار گرفت.

در این همایش از ۴۴ شرکت صادرکننده نمونه از ۳۱ استان کشور تجلیل بعمل آمد که شرکت آدوپن پلاستیک پرشین تولیدکننده پروفیلهای UPVC وین­تک یکی از دو شرکت برگزیده از استان آذربایجان شرقی بوده و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از معاونت محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

مجموعه وین تک ایران با تولید پروفیلهای UPVC با کیفیت و رعایت استانداردهای بین ­المللی موفق به صادرات این محصولات به کشورهای حاشیه دریای خزر بوده و علی رغم حضور تولیدات کشورهای اروپایی منجمله آلمان و ترکیه در این کشورها توانسته است سهم بسزایی از بازارهای مصرف در این کشورها را به خود اختصاص داده و ما بین برندهای شناخته شده با کیفیت در این کشورها  قرار گرفته و رضایت مصرف کنندگان این محصولات را جلب نموده و بازارهای صادراتی خود را در این کشورها توسعه داده است.

نظرات

نظرات