وین تک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، لوازم و مصالح ساختمانی تبریز

وین تک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، لوازم و مصالح ساختمانی تبریز

وین تک با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ،  لوازم و مصالح ساختمانی که از مهمترین نمایشگاه هایی است که به معرفی شرکت های فعال در حوزه ساختمان و ماشین آلات و جدیدترین دستاوردهای آنها می پردازد ، آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.

به گزارش روابط عمومی وین تک ، ، نمایندگان رسمی و دارای گواهینامه A+ این مجموعه  با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره، جدیدترین محصولات وین تک را در این نمایشگاه به مخاطبان عرضه کردند.

بر اسـاس این گـزارش بازدیـدکنندگـان از نمایشگـاه با حضور چشمگیر در غرفه نماینده محترم مجمـوعه وین تـک، بیش از پیش با خدمـات و محصولات وین تک آشنا شدند.

در این نمایشگاه تولید کنندگانی از ۱۲ استان آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، تهران ، اصفهان ، خراسان رضوی ، یزد ، مرکزی ، البرز، قزوین ،گیلان ، همدان ، فارس و نمایندگی هایی از کشورهای ترکیه ، چین ، آلمان ، ایتالیا ، ژاپن ، کره ، فرانسه ، مالزی ، اوکراین و تایوان حضور داشتند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ،  لوازم و مصالح ساختمانی تبریز از ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد.

نظرات

نظرات