وین تک ، غرفه نمونه در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مشهد

وین تک ، غرفه نمونه در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مشهد

وین تک با حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ( معماری و عمران ) و صنایع سرمایشی و گرمایشی ؛ آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداد.

به گزارش روابط عمومی وین تک ، این نمایشگاه در زمینه های درب و پنجره ، دکوراسیون معماری ، پارکت و پوشش های کف ، مصالح پایه شامل سیمان، سنگ، گج، آجر و ماسه ، پوشش های سقف و دیوار و قطعات پیش ساخته شیرآلات بهداشتی ، ابزار آلات ، لوله و اتصالات ، تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی ، تجهیزات و لوازم ایمنی کار ، لوازم و تجهیزات الکتریک و الکترونیک ، آسانسور و بالابر برگزار شد که نماینده رسمی و دارای گواهینامه A+ این مجموعه  با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره ، جدیدترین محصولات وین تک را در این نمایشگاه به مخاطبان عرضه نمود .

در این نمایشگاه ۲۳۶ شرکت در قالب یک هزار و ۱۶۷ غرفه در فضایی به مساحت ۱۴ هزار متر مربع به ارائه دستاوردهای خود در زمینه‌های مصالح و تجهیزات ساختمانی و تأسیسات، ابزارآلات ساختمانی و تأسیسات و صنایع برودتی و حرارتی پرداختند که از این بین با توجه به ارزیابی های انجام شده غرفه نماینده رسمی وین تک به عنوان غرفه نمونه در زمینه اطلاع رسانی برگزیده شد .

گفتنی است؛ ۹ کشور روسیه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، چین، ترکیه، فرانسه، اسپانیا و انگلیس در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مشهد حضور داشتند.

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، صنایع سرمایشی و گرمایشی از ۱۹ تا ۲۳ تیرماه و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد.

نظرات

نظرات