درخشش وین تک در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

درخشش وین تک در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

صنعتگران در و پنجره از استان های مختلف کشورمان و دیگر نقاط جهان از پنجم تا هشتم بهمن ماه و در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران که در نوع خود «بزرگترین نمایشگاه بین المللی در و پنجره منطقه خاورمیانه» محسوب می شود، گردهم آمدند و وین تک ضمن عرضه توانمندی ها و تولیدات خود، با نوین ترین پیشرفت ها و نوآوری های روز دنیا، آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداد.

به گزارش روابط عمومی وین تک ، در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته۳۵۲ شرکت داخلی و ۶۳ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان ، بلغارستان، ایتالیا ، بلاروس ،اسپانیا ، لهستان، اسلوونی و بلژیک حضور داشتند و آخرین پیشرفت های این صنعت به نمایش گذاشتند.

بر اساس این گزارش و با اشاره به سهم عظیم بازار ایران از تولیدات داخلی می توان وین تک همانند ادوار گذشته سعی داشته تا با افزایش کیفیت و بهره وری در جهت افزایش میزان تولید گام برداشته و در راه تحقق هرچه بیشتر اقتصاد ملی حرکت نماید. 

معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل صنایع و خدمات مربوط به صنعت در و پنجره ، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود، ایجاد زمینه های سرمایه گذاری، آشنایی با نوآوری ها و پیشرفت های این صنعت، ایجاد فضای رقابتی ، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان ، اشتغالزایی و یافتن بازارهای صادراتی و افزایش صادرات مهمترین اهداف برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته بود که وین تک با حضوری پر رنگ تر از همیشه توانست به این اهداف دست پیدا کند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته از ۵ تا ۸ بهمن  ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

نظرات

نظرات