تمجید از عملکرد شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین در اخبار سراسری

تمجید از عملکرد شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین در اخبار سراسری

پس از موفقیت های روز افزون شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین(وین تک،پلاس پن و پلاس تک) در تولید و عرضه محصولات با کیفیت، حال این شرکت بعنوان یکی از شرکتهای نمونه در تولید و صادرات محصولات تولیدی در کشور مورد توجه قرار گرفته است. 

کاوه خداپرست، مدیریت محترم عامل شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین، ضمن تأکید بر تأمین مواد اولیه درجه یک داخلی و استفاده از افزودنی های با کیفیت از برندهای معتبر اروپایی برای تولید، به خط قرمز این مجموعه در تولید محصولات اشاره می نماید و آن کیفیت بالای محصولات تولیدی است که همواره توسط به روزترین و آخرین تکنولوژی موجود در جهان مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرد تا محصول نهایی از هر لحاظ در رده بالاترین استانداردهای جهانی باشد.

بدیهی است رضایت مصرف کنندگان نهایی از محصولات تولیدی این شرکت بدون تلاش بی دریغ شبکه نمایندگی فروش این شرکت محقق نخواهد شد. حال بدینوسیله گروه صنعتی وکارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین مراتب تقدیر وتشکر صمیمانه خود را به کلیه نمایندگان  محترم و گرانقدر تولید و توزیع محصولات این مجموعه اعلام می دارد. 

بی شک تلاش مستمر وصادقانه شما سروران گرانقدر در اعتلای سطح کیفی و رونق تولید در این صنعت و همچنین پیشرفت های روزافزون  این مجموعه تأثیر بسزایی داشته و امید است با همراهی شما عزیزان بتوانیم در ترسیم آینده ای روشن در صنعت معظم یو پی وی سی مثمر ثمر باشیم و در جهت احترام به حقوق مصرف کنندگان نهایی گامهای استواری برداریم.

نظرات

نظرات