تجلیل از وین تک در دهمین همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور

تجلیل از وین تک در دهمین همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور

دهمین همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور با حضور مقامات کشوری در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید و  در انتهای مراسم از شرکت آدوپن پلاستیک پرشین با برند تجاری وین تک با اهدای تندیس و لوح قدردانی گردید.

به گزارش روابط عمومی وین تک، در این همایش شرکتها و موسسات نامداری در بسیاری از زمینه های کسب و کار حضور داشتند که از آن جمله می توان به بانک رفاه کارگران، مجموعه هتل های اسپیناس، فیروز، هواپیمایی ماهان و دیگر شرکتهای نامدار و پر آوازه نام برد. همایش در ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه جناب مهندس سید محمد موسوی مدیر عامل شرکت فیروز به نیابت از جامعه کارآفرینان به سخنرانی پرداختند و به ذکر مشکلات و موانع موجود بر سر راه مدیران و کارآفرینان کشور پرداختند. از آن جمله می توان به دادگاه ویژه کارآفرینان و حمایت های بخش دولتی از پرچمداران اقتصاد کشور اشاره کرد. در ادامه جناب آقای بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی از شرایط حاضر کشور و راهکارهای مقابله با تحریم ها سخنانی را بیان نمودند. همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور در ادامه راه میزبان جناب آقای دکتر منصوری، معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بود و ایشان به ذکر نکاتی در زمینه کار و کارآفرینی پرداختند. جناب آقای دکتر کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دیگر میهمان همایش بودند که دقایقی در پشت تریبون قرار گرفتند و به ایراد سخنرانی پرداختند. و اما شاید مهمترین میهمان این همایش جناب آقای دکتر اسلامی وزیر محترم راه وشهرسازی بودند که در انتهای مراسم در جایگاه قرار گرفتند و دقایقی اندک به ذکر نکاتی مهم و ارزشمند پرداختند. در بخش اهدای جوایز سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز به جمع مدعوین و مقامات کشوری پیوستند.

در انتهای مراسم از شرکتهای حاضر در همایش با حضور مقامات نامبرده تجلیل بعمل آمد که بمانند دوره های پیشین شرکت آدوپن پلاستیک پرشین با برند تجاری وین تک مفتخر به دریافت لوح و تندیس همایش گردید و بار دیگر ثابت نمود همواره کارآفرینی و اشتغالزایی یکی از مهمترین اهداف وین تک است و نشان از اهمیت بسیار بالای سرمایه انسانی برای مدیران وین تک حتی در شرایط نامساعد اقتصادی دارد.

نظرات

نظرات