تجلیل از وین تک به‌عنوان واحد نمونه کارگری استان آذربایجان شرقی

تجلیل از وین تک به‌عنوان واحد نمونه کارگری استان آذربایجان شرقی

گروه شرکت‌های صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) موفق به کسب نشان واحد نمونه استان آذربایجان شرقی در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران استان شد .
سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان، روز چهارشنبه ۷ مهرماه ۱۴۰۰ با حضور دکتر محمدحسین فرهنگی رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی و نماینده مردم تبریز، اسکو آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، مهندس جعفر راستی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی و دکتر حسین فتحی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و با معرفی واحدهای نمونه در سالن اجتماعات شرکت آکپا برگزار شد.
در این جشنواره که به‌صورت سالیانه برگزار می‌شود از میان ۵۲۸ واحد صنعتی، تنها ۱۱۴ واحد حائز شرایط حضور در جشنواره شدند که فقط ۱۱ واحد توانستند برگزیده تقدیر شوند.
گروه شرکت‌های صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) با کسب امتیازات لازم از دبیرخانه جشنواره توانست به‌عنوان واحد نمونه کارگری استان انتخاب گردد.
خاطرنشان می‌گردد این انتخاب با توجه به رعایت تمامی شاخص‌های لازم در حوزه مسائل کارگری، نظام ارزش‌دهی به کارگران، خدمات رفاهی و رعایت فصل ۸ قانون کار، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خلاقیت، بهره‌وری و کاهش ضایعات در تولید، میزان آموزش، رعایت ایمنی در جهت کاهش خطر و آسیب در محیط کار، صورت پذیرفته است.
 
وین تک در سال گذشته توانسته بود علاوه بر دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، عنوان واحد نمونه کیفی ملی استاندارد را نیز کسب نمایند، این عناوین نشان از تلاش‌های بی‌وقفه مدیران، کارکنان و کارگران شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) دارد که با عزم راسخ در مسیر اعتلای شرکت در حال حرکت می‌باشند و بدون تردید در آینده نیز شاهد موفقیت‌های بزرگ دیگر این مجموعه خواهیم بود.

نظرات

نظرات