بازدید سفیر جمهوری آفریقای جنوبی

بازدید سفیر جمهوری آفریقای جنوبی

درمورخ ۹۳/۰۵/۲۴ پیـرو هماهنگی معاونت اقتصادی استانداری استان آذربایجان شرقی، سفیر محترم آفریقای جنوبی، جناب آقای ویلیام مکس وایتهد به همراه همسرشان و مسئولین سفارت آفریقای جنوبی در تهران، از کارخانجات WINTECH ایران بازدید نمودند.

این بازدید در راستای شناسایی فعالیت های اقتصادی در استان آذربایجان شرقی و آشنایی سفیر محترم با مجموعه های کلان اقتصادی استان آذربایجان شرقی انجام یافت.

سفیر محترم آفریقای جنوبی ضمن بازدید از خطوط تولید پروفیل های UPVC اطلاعات فنی لازم را از مدیریت کارخانه WINTECH ایران دریافت نمودند. همچنین ایشان اظهار نمودند که با توجه به صادرات پروفیل های UPVC وین تک به کشورهای آفریقایی اطلاعات و شناخت نسبی از این محصولات داشته اند و همچنین ابراز تمایل نمودند در صورتی که گروه صنعتی WINTECH در زمینه تولید پروفیلهای UPVC در آفریقای جنوبی سرمایه گذاری نماید حمایت های لازم از طرف دولت جمهوری آفریقای جنوبی در اختیار مجموعه شرکتهای WINTECH قرار خواهند داد و همچنین در راستای این بازدید و باتوجه به اینکه یکی از کارخانجات تولید پروفیل های UPVC مجموعه شرکتهای WINTECH در کشور تونس در حال فعالیت می باشد توضیحات لازم نیز در این راستا از طرف مدیریت کارخانه WINTECH ایران در اختیار سفیر محترم آفریقای جنوبی قرار گرفت.

نظرات

نظرات