اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران به وین تک 

اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران به وین تک 

چهارمین همایش اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران برگزار و  وین تک مفتخر به دریافت این نشان از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت گردید.

به گزارش وین تک، در راستای تکریم حقوق مصرف کنندگان و احترام به اصول مشتری مداری هر ساله همایشی تحت عنوان رعایت حقوق مصرف کنندگان در سطح استانی و ملی از جانب وزارت و سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار می گردد و در این همایش از تولیدکنندگان برتر در زمینه احترام و تکریم حقوق مصرف کننده، با اعطای گواهینامه و تندیس قدردانی و تقدیر می گردد. 

این همایش در تاریخ پانزدهم اسفند ۱۳۹۵ با حضور استاندار محترم تهران جناب آقای مهندس هاشمی و معاونت محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت و چندی از مقامات بلند پایه این وزارتخانه در هتل اسپیناس تهران برگزار گردید.

شرکت آدوپن پلاستیک پرشین با برند تجاری وین تک همواره با اهتمام در تولید کالای با کیفیت و نظارت بر نحوه فروش و خدمات و گارانتی پس از فروش محصولات وین تِک باعث گردیده است که وین تِک یکی از مجموعه های موفق در تضمین حقوق مصرف کنندگان باشد و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این بخش انتخاب شود و در جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان مورد تقدیر قرار گیرد.

این شرکت جزو اولین شرکت های فعال در تولید پروفیل های upvc بوده که موفق به اخذ نشان استاندارد ملی و گواهی کیفیت مرکز تحقیقات مسکن، وزارت راه و شهرسازی شده است و این مجموعه با همکاری شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان قدیمی ترین شرکت بیمه کشور کلیه محصولات تولیدی خود را تحت پوشش بیمه نامه تضمین کیفیت این شرکت قرار داده است.

این مجموعه با استعانت از خداوند متعال و با سخت کوشی و تلاش بسیار در راه تکریم مصرف کنندگان این موفقیت را کسب کرده و در ادامه راه پر فراز و نشیب تولید محصول با کیفیت همواره سعی خواهد کرد به موفقیت های بیشتری در این مسیر نائل آید.

نظرات

نظرات